Tableau (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Username
eo: Uzantnomo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Index
eo: Indekso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Site status
eo: Reteja stato

en: View name
eo: Nomo de vido

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
