Tableau (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Project
eu: Proiektua

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site
eu: Gunea

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: here
eu: hemen

en: Domain ID
eu: Domeinuaren ID-a

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Site status
eu: Gunearen egoera

en: View name
eu: Erakutsi izena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Asc
eu: Goraka
