Tableau (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: more
gl: máis

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Site
gl: Sitio

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Owner
gl: Propietario

en: here
gl: aquí

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Caption
gl: Lenda

en: All tags
gl: Todas as etiquetas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Index
gl: Índice

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Site status
gl: Estado do sitio

en: Display format
gl: Formato de presentación

en: View name
gl: Nome da vista

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Configured
gl: Configurado

en: View URL
gl: Ver URL
