Tableau (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: User ID
de: Aawänder-ID

en: Site name
de: Name vo der Websyte
