Tableau (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Size
ka: ზომა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: Site
ka: საიტი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
