Tableau (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: All
mn: Бүгд

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
