Tableau (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Username
my: အမည်

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Index
my: အညွှန်း

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
