Tableau (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Tags
ps: بچوي

en: Size
ps: كچه

en: View
ps: ليد

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
