Tableau (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
