Tableau (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: All
be: Усе

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Site
be: Сайт

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: Index
be: Каталог

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Site status
be: Статус сайту

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Forever
be: Пастаянна
