Tableau (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Size
bn: সাইজ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত

en: Site name
bn: সাইটের নাম

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: All tags
bn: সকল ট্যাগ

en: Index
bn: সূচীপত্র

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
