Tableau (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (37 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: All
bo: ཡོངས

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: here
bo: འདིར།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: All tags
bo: དབྱེ་རྟགས་ཡོངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Display format
bo: རྣམ་བཞག་མངོན་པ

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Human-readable name
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
