Tableau (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Project
ca: Projecte

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: All
ca: Tot

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Site
ca: Lloc

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Owner
ca: Propietari

en: here
ca: aquí

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Caption
ca: Subtítol

en: All tags
ca: Totes les etiquetes

en: Apply
ca: Aplica

en: Index
ca: Índex

en: Tag name
ca: Nom d'etiqueta

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Site status
ca: Estat del lloc

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Never cache
ca: No desis mai

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Forever
ca: Per sempre

en: Human-readable name
ca: Nom llegible-pels-humans

en: Master
ca: Mestre
