Tableau (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: more
cs: více

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Project
cs: Projekt

en: Size
cs: Velikost

en: View
cs: Zobrazit

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: All
cs: Vše

en: Site name
cs: Název webu

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: here
cs: zde

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Caption
cs: Popisek

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Apply
cs: Použít

en: Index
cs: Rejstřík

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Site status
cs: Stav webu

en: Domain name
cs: Název domény

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: View name
cs: Název pohledu

en: Never cache
cs: Nepoužívat cache

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Human-readable name
cs: Název

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
