Tableau (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Username
fil: Bansag

en: more
fil: marami pa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
