Tableau (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Project
hr: Projekt

en: Size
hr: Veličina

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: All
hr: Svi

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: here
hr: ovdje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Site status
hr: Status stranice

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
