Tableau (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Site name
ht: Non sit la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
