Tableau (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: All
kk: Барлық

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Site status
kk: Сайттың статусы
