Tableau (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: more
ku: زیاتر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Owner
ku: خاوەن

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Index
ku: نوانە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Site status
ku: دۆخی ماڵپەڕ
