Tableau (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: more
mr: आणखी

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: View
mr: बघा

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Site name
mr: साइट चा नाव

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Owner
mr: मालक

en: here
mr: येथे

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
