Tableau (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: more
nn: meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Site name
nn: Namn på nettstaden

en: here
nn: her

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Index
nn: Indeks

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
