Tableau (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Project
pl: Projekt

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: View
pl: Widok

en: User
pl: Użytkownik

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: All
pl: Wszystko

en: Site name
pl: Nazwa witryny

en: Site
pl: Witryna

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: here
pl: tutaj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Caption
pl: Podpis

en: All tags
pl: Wszystkie tagi

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Index
pl: Indeks

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Site status
pl: Status witryny

en: Domain name
pl: Nazwa domeny

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: Never cache
pl: Nigdy nie umieszczaj w pamięci podręcznej

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: View URL
pl: URL widoku

en: Human-readable name
pl: Nazwa w formie przyjaznej dla użytkownika

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Interactive
pl: Interaktywne

en: Static image
pl: Statyczny obraz
