Tableau (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Username
ro: Nume utilizator

en: more
ro: mai multe

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Tags
ro: Etichete

en: Project
ro: Proiect

en: Size
ro: Mărime

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: All
ro: Toate

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Site
ro: Sit

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: here
ro: aici

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Caption
ro: Legendă

en: All tags
ro: Toate etichetele

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Site status
ro: Starea sitului

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: View name
ro: Numele vizualizării

en: Never cache
ro: Nu salva niciodată temporar

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
