Tableau (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Používateľské meno

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Tags
sk: Značky

en: Project
sk: Projekt

en: Size
sk: Veľkosť

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: User ID
sk: ID používateľa

en: All
sk: Všetky

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: View Count
sk: Počet zobrazení

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: here
sk: tu

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Caption
sk: Popis

en: All tags
sk: Všetky značky

en: Apply
sk: Použiť

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Site status
sk: Stav webu

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Tag ID
sk: ID značky

en: Asc
sk: Vzostupne
