Tableau (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: All
az: Hammısı

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site
az: Sayt

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Caption
az: Başlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Index
az: İndeks

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Display format
az: Ekran formatı

en: View name
az: Görünüş adı

en: Never cache
az: Heç vaxt keş etməyin

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad
