Tableau (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: more
fi: lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Project
fi: Projekti

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: All
fi: Kaikki

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Site
fi: Sivusto

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Owner
fi: Omistaja

en: here
fi: täällä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: All tags
fi: Kaikki tagit

en: Apply
fi: Käytä

en: Index
fi: Indeksi

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Site status
fi: Sivuston tila

en: Display format
fi: Näyttömuoto

en: View name
fi: Näkymän nimi

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Object type
fi: Tyyppi

en: View URL
fi: Näytä URL

en: Forever
fi: Ikuisesti

en: Human-readable name
fi: Selkokielinen nimi

en: Master
fi: Isäntä
