Tableau (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Username
he: שם משתמש

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Project
he: פרוייקט

en: Size
he: גודל

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: All
he: הכל

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: All tags
he: כל התגיות

en: Apply
he: החל

en: Index
he: אינדקס

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Site status
he: מצב האתר

en: Display format
he: סגנון תצוגה

en: View name
he: שם ההיבט

en: Never cache
he: לעולם לא לשמור במטמון

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
