Tableau (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (25 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: more
is: meira

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: View
is: Skoða

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: All
is: Allt

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: All tags
is: Öll tög

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
