Tableau (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: here
jv: nag kéné

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Index
jv: Indek

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Asc
jv: Urut Maju
