Tableau (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Username
lt: Nario vardas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Project
lt: Projektas

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: All
lt: Visi

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site
lt: Svetainė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Owner
lt: Savininkas

en: here
lt: čia

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Index
lt: Indeksas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Site status
lt: Svetainės būsena

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Forever
lt: Amžinai
