Tableau (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Index
ne: सूची

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
