Tableau (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Username
ur: اسم صارف

en: more
ur: مزید

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
