TableField (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Weight
eo: Pezo

en: Fields
eo: Kampoj

en: permission
eo: permeso

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon
