TableField (7.x-2.8) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Weight
et: Kaal

en: Fields
et: Väljad

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: characters
et: tähemärgid

en: permission
et: õigused

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Hide empty columns
et: Peida tühjad tulbad

en: Table description
et: Tabeli kirjeldus
