TableField (7.x-2.8) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Weight
te: భారం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: permission
te: అనుమతి

en: %name must be a number.
te: %name అన్నది సంఖ్య అయివుండాలి.
