TableField (7.x-3.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Weight
cy: Pwysau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Sortable
cy: Dosbarthadwy

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: permission
cy: caniatâd
