TableField (7.x-3.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: permission
dz: གནང་བ་
