TableField (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: characters
hy: նիշերը

en: %name must be a number.
hy: %name պետք է լինի թիվ:

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
