TableField (7.x-3.1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: Fields
jv: Field

en: Sortable
jv: Bisa diurutaké

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: characters
jv: karakter

en: permission
jv: kawenangan

en: %name must be a number.
jv: %name kudu diisi angka.

en: Manage display
jv: Nata tampilan
