TableField (7.x-3.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: Fields
ka: ველები

en: characters
ka: სიმბოლოები
