TableField (7.x-3.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು
