TableField (7.x-3.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: characters
mn: тэмдэгтүүд

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.
