TableField (7.x-3.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Weight
nl: Gewicht

en: Fields
nl: Velden

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Filtered text (user selects input format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker geeft invoerformaat op)

en: characters
nl: tekens

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Comma ,
nl: Komma ,

en: Colon :
nl: Dubbelpunt :

en: Semicolon ;
nl: Kommapunt ;

en: Pipe |
nl: Verticaal |

en: textarea
nl: tekstveld

en: Input type
nl: Invoertype

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Hide empty columns
nl: Lege kolommen verbergen

en: %name must be higher or equal to %min.
nl: %name moet groter of gelijk zijn aan %min.

en: %name must be below or equal to %max.
nl: %name moet kleiner of gelijk zijn aan %max.

en: Table description
nl: Tabelbeschrijving

en: Sticky header
nl: Sticky-header
