TableField (7.x-3.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Weight
nn: Vekt

en: Fields
nn: Felt

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: permission
nn: rett
