TableField (7.x-3.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: permission
pa: ਅਧਿਕਾਰ
