TableField (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Fields
ca: Camps

en: Sortable
ca: Ordenable

en: Plain text
ca: Text pla

en: Filtered text (user selects input format)
ca: Text filtrat (l'usuari seleccciona el format d'entrada)

en: characters
ca: caràcters

en: permission
ca: permís

en: Comma ,
ca: Coma ,

en: Colon :
ca: Dos punts :

en: Semicolon ;
ca: Punt i coma ;

en: Pipe |
ca: Canonada |

en: Plus +
ca: Més +

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Hide empty columns
ca: Amaga les columnes buides

en: %name must be higher or equal to %min.
ca: %name ha de ser superior o igual a %min.

en: %name must be below or equal to %max.
ca: %name ha de ser menor o igual a %max.

en: Table description
ca: Descripció de la taula
