TableField (7.x-3.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Weight
gl: Peso

en: Fields
gl: Campos

en: Sortable
gl: Ordenable

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Filtered text (user selects input format)
gl: Texto filtrado (os usuarios seleccionan o formato de entrada)

en: characters
gl: caracteres

en: permission
gl: permiso

en: Comma ,
gl: Coma ,

en: Colon :
gl: Dous puntos :

en: Semicolon ;
gl: Punto e coma ;

en: Pipe |
gl: Canalización |

en: Plus +
gl: Mais +

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: %name must be a number.
gl: %name debe ser un número.

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización
