TableField (7.x-3.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Weight
hr: Težina

en: Fields
hr: Polja

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: characters
hr: znakovi

en: permission
hr: dopuštenje

en: Comma ,
hr: Zarez ,

en: Colon :
hr: Dvotočka :

en: Semicolon ;
hr: Točka zarez ;

en: Pipe |
hr: Vertikalna crtica |

en: Input type
hr: Tip unosa

en: %name must be a number.
hr: %name mora biti broj.

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
