TableField (7.x-3.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: Fields
kk: Өрістер

en: permission
kk: құқық
