TableField (7.x-3.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: permission
ne: अनुमति
